Tomek Michniewicz zabierze jedną osobę w dowolnie wybrane miejsce na świecie…

Bujaczek jest w trakcie czytania książki “Swoją drogą” Tomka Michniewicza, która swoją premierę będzie miała 30 kwietnia. Z tej okazji został zorganizowany konkurs, Bujaczka zdaniem jest on bardzo ciekawy i sama nie wie czy nie wziąść w nim udziału. W końcu do odważnych świat należy, prawda?
Żeby niczego nie pomieszać Bujaczek wklei otrzymaną informację 😉
***
„Swoją drogą” – historia niezwykłego projektu i konkurs o podróż życia

Podróżnik, Tomek Michniewicz, zabierze jedną osobę w dowolnie wybrane miejsce na świecie. Niezwykły konkurs towarzyszy premierze jego najnowszej książki pt. „Swoją drogą”.

Zabiorę cię w dowolne miejsce na świecie. Pod jednym warunkiem – decyzję, dokąd chcesz lecieć i po co, musisz podjąć już, w tej chwili. Taką propozycję złożył dziennikarz i podróżnik trzem bliskim osobom. Dała ona początek niezwykłym podróżom. Michniewicz opisał je w książce „Swoją drogą”, która 30 kwietnia ukazuje się nakładem Wydawnictwa Otwartego. Książka będzie miała swoją przed premierę już 22 kwietnia w serwisie Allegro.pl.

Trzydziestolatek z korporacji uciekający od codziennej rutyny do afrykańskiej dżungli. Młoda kobieta mierząca się ze swoimi największymi obawami w świecie ortodoksyjnego islamu. Dojrzały mężczyzna, który postanawia wreszcie odwiedzić miejsca, o jakich marzył przez czterdzieści lat. Podróże na drugi koniec świata zmusiły całą trójkę do konfrontacji z własnymi lękami, złudzeniami i szansami, które zmarnowali. „To z jednej strony opowieść o trzech wyprawach po inne życie, z drugiej – książka-podróż, którą każdy zapewne przeżyje inaczej” – tłumaczy autor.

Książce towarzyszyć będzie niezwykły konkurs. Tomek Michniewicz zabierze w dowolnie wybrane miejsce na świecie osobę, która go do tego przekona. Start zgłoszeń: 22.04.2014 wraz z przed premierą książki w serwisie Allegro.pl. Zgłoszenia przyjmowane będą przez stronie: www.tomekmichniewicz.pl/swojadroga Partnerami książki i konkursu są: Allegro.pl i linie lotnicze KLM, a patronami medialnymi: telewizja TTV, radiowa Jedynka i Tanie-loty.pl.

Tomek Michniewicz – dziennikarz, backpacker, fotograf, radiowiec i aktywista. Autor dwóch bestsellerowych reportaży: „Samsara. Na drogach, których nie ma” oraz „Gorączka. W świecie poszukiwaczy skarbów”. Autor programu „Inny Świat” w telewizji TTV i audycji „Reszta świata” w radiowej Jedynce. Laureat czterech statuetek na festiwalu cywilizacji i sztuki mediów, odkrywców i podróżników Mediatravel, nominowany do podróżniczych Kolosów i nagrody National Geographic „Traveler”.
 

Ten post ma 14 komentarzy

 1. Lustro Rzeczywistosci

  Chyba bałabym się jechać… Jestem takim tchórzem i zawsze wybieram miejsca już znane 🙂 Ale konkurs i inicjatywa są ciekawe.

  1. Irena Bujak

   A Bujaczek by chciała, może nie do dżungli czy coś, ale chciałaby 😉

 2. Meme

  Usłyszałam o samym Panu Tomku, jak i o książce zupełnie przypadkiem – akurat miałam wyłączyć telewizor i zabrać się za sprzątanie, kiedy w DDTVN akurat zaczęto opowiadać o jego projekcie. Świetna sprawa 🙂 jestem pełna podziwu dla samej idei, jak i jej realizacji 🙂

  1. Irena Bujak

   Dokładnie, idea konkursu jest świetna, a fakt, że podjęto się realizacji tego projektu rzeczywiście zasługuje na uznanie.

Dodaj komentarz