Winter Marissy Meyer – zapowiedź patronacka

Winter Marissy Meyer – zapowiedź patronacka

Winter Marissy Meyer. Nie wiem jak wy, ale ja nie mogłam doczekać się premiery tego tomu. Chyba żadnej innej premiery tak nie wypatrywałam.

No i w końcu mamy. Czwarty tom Sagi księżycowej ukaże się już 25 listopada. Oczywiście nakładem Papierowego Księżyca.

Radość moja tym większa, bo tak jak poprzednim trzem częściom, tak i tej patronuję. W związku z tym szykujcie się na mały spam o całym cyklu. 💙 Planuje przypomnieć wam swoje wrażenia z poprzednich części, pospamować cytatami, a także zorganizować Book Tour z Winter. Będzie się działo!

Opis

Księżycowi poddani podziwiają księżniczkę Winter za jej dobroć i niezwykłe piękno, którego nie są w stanie zniszczyć nawet blizny na policzku. Mówi się, że jest najpiękniejsza w świecie… piękniejsza nawet niż jej macocha, królowa Levana.

Kiedy Winter zakochuje się w Jacinie, przystojnym strażniku pałacowym, zaczyna obawiać się, że zła królowa zniszczy ich miłość, zanim ta w pełni rozkwitnie.

Pojawia się też inny problem. W różnych częściach kraju Cinder ze swoimi towarzyszami podburza lud do powstania przeciwko Levanie, a Winter musi zdecydować, czy ma w sobie dość siły, by dołączyć do rewolucji i zakończyć wojnę, która trwała już zbyt długo.

Metryczka

Winter Marissy Meyer
Tłumaczenie: Ewelina
Tytuł oryginału: Zarembska
Wydawnictwo: Papierowy Księżyc
Wydanie: I
Data wydania: 2020-11-25
Kategoria: fantastyka
ISBN: 9788365830180
Liczba stron: 864

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Nie mogę się już doczekać! Ta seria jest po prostu genialna!

Dodaj komentarz

Close Menu