You are currently viewing Kropla magii Oliwii Tybulewicz [#zapowiedźpatronacka]

Kropla magii Oliwii Tybulewicz [#zapowiedźpatronacka]

Kropla magii Oliwii Tybulewicz to mój kolejny tegoroczny patronat. To już trzeci tom serii i przyznać muszę, że po zapoznaniu się z Kroplą życia i Kroplą nadziei, nie mogłam doczekać się dalszych losów Wioletty.

Opis

Bywa, że jedno błahe wydarzenie potrafi zaważyć na całym życiu zmienić wszystko na dobre lub na złe. Ale czy na pewno? Może determinacja i upór czasem wystarczą, by pokonać przeszkody na pierwszy rzut oka niemożliwe do sforsowania?

Wioletta wiedzie dość niezwykłą egzystencję, pracując jako kelnerka w pubie dla istot nadprzyrodzonych. Jednak jej życie jest niekompletne i wyraźnie czuje, że czegoś jej w nim brakuje. Jak się okazuje, intuicja jej nie zawodzi, bowiem pewnego dnia przez przypadek dowiaduje się, że w wyniku pewnego niefortunnego zaklęcia zapomniała o czymś niezwykle istotnym. Czy uda się jej się odzyskać to, co straciła?

Pub Luna ponownie zaprasza w swoje progi! Jednak jeżeli myśleliście, że jesteście już przygotowani na wszelkiego rodzaju wariactwa, jakie mogą Was tam spotkać, będziecie mocno zaskoczeni! Oliwia Tybulewicz udowadnia, że chowa w rękawie jeszcze niejednego asa i tym razem postanawia całkowicie zamieszać w stworzonym przez siebie świecie. Przygotujcie się więc lepiej na zabawy z czasem, alternatywnymi światami, odpowiednio ubierzcie na wilkołacze wesele i nie zapomnijcie przygotować na magonalia. I zapewniam, że nie zabraknie Wam okazji do szczerego śmiechu podczas lektury – nie tylko za sprawą nieszczęsnych studentów magii. Ale co tu dużo mówić, na to chyba nie da się przygotować – to trzeba przeżyć w doborowym towarzystwie, do jakiego z pewnością można zaliczyć Wiolettę i resztę zwariowanej zgrai bywalców Luny.

Sara Glanc, Kosz z Książkami

Metryczka

Autor: Oliwia Tybulewicz
Tytuł: Kropla magii
Wydawnictwo: E-bookowo
Wydanie: I
Data wydania: 2021-08-03
Kategoria: fantastyka
ISBN: 9788381662307
Liczba stron: 326

Kropla życia
Kropla życia | Kropla nadziei | Kropla magii

Ten post ma 10 komentarzy

 1. Aleksandra NS

  Nigdy nie słyszałam o tej książce. Zapowiada się bardzo ciekawie i muszę ją sobie zamówić.

 2. Pojedztam.pl

  Czytałam tylko jedną książkę tej autorki. Gratuluję kolejnego ciekawego patronatu.

 3. Justyna

  Jeśli będzie faktycznie taka okładka to pięknie się prezentuje. Sam opis tez mnie bardzo zainteresował.

 4. Monika Kilijańska

  Bardzo ciekawy patronat. Gratuluję! Lubię takie nieco zagmatwane fabuły, z czarami i magią w tle. Zwykle też spotykam scenariusz, że jak się o czymś zapomni, to jest to ważne i lubię w sumie jak go autorzy eksploatują.

 5. Miye

  Brzmi bardzo ciekawie, chętnie zapoznałabym się z książką. Moje klimaty 🙂

 6. Lilianna

  Oo jestem bardzo ciekawa tej książki. Sądzę że sięgnę po nią.. jak tylko odkopię się innymi pozycjami..

 7. Angela

  Przede wszystkim wentylacji o patronatu, a teraz moja opinia na temat zarysu fabuły. Jest mega i z miłą chęcią się z nią zapoznam, akurat książka w moich klimatach.

 8. Koralina

  już zacieram ręce, jestem bardzo ciekawa tego tytułu 🙂

 9. A takie patronaty szalenie cieszą, poczucie jakby jeszcze bliżej było się literackiej twórczości. 🙂 Gratulacje! 🙂

Dodaj komentarz