You are currently viewing Magia porwania Magdaleny Madoń [#zapowiedźpatronacka]

Magia porwania Magdaleny Madoń [#zapowiedźpatronacka]

Magia porwania Magdaleny Madoń jest skierowana do młodzieży, ale ja uwielbiam odkrywać ciekawe tytuły. Niezależnie od tego, kim jest docelowy czytelnik lubię mówić o dobrych książkach, bo właśnie może ktoś trafi na moje polecenie i sięgnie po dany tytuł.

Ten będę polecać szczególnie mocno. Szykujcie się na spam cytatowy, recenzyjny i… co mi tam jeszcze przyjdzie do głowy.

Opis:

Czternastoletnia Karina Mruczek boryka się ze standardowymi problemami młodzieńczego wieku. Koledzy za nią nie przepadają, w nauce osiąga przeciętne wyniki, a zapracowani rodzice nie zawsze ją rozumieją.
Przełomem może okazać się konkurs z biologii, przy okazji którego główna bohaterka odkrywa, czym jest prawdziwa przyjaźń.
Gdy wszystko zdaje się w końcu układać, wypadek przerywa dobrą passę w życiu dziewczyny. Potem rzeczywistość staje się jeszcze bardziej tajemnicza… Karina zostaje uprowadzona do niesamowitej i mrocznej krainy.
„Magia porwania” to historia o dorastaniu, o trudnościach, jakie mogą spotkać każdego młodego człowieka, połączona z klasyczną opowieścią fantasy, gdzie magia jest wszechobecna. Każdy ze światów – magiczny czy nie – ma swoje zalety i wady, a uczenie się życia i wzrastanie do dorosłości nigdzie nie jest łatwe. Tę książkę powinien przeczytać każdy nastolatek.

Metryczka

Autor: Magdalena Madoń
Tytuł: Magia porwania
Wydawnictwo: AlterNatywne
Wydanie: I
Data wydania: 2021-06-14
Kategoria: YA, fantasy
ISBN: 978-83-66533-04-2
Liczba stron: 199

Ten post ma 3 komentarzy

  1. Koralina

    ooo jestem bardzo ciekawa Twojej recenzji sama lubię takie klimaty

  2. Tytuł chętnie podsunę córce pod rozwagę, szuka teraz, po egzaminach maturalnych i obronie dyplomu muzycznego, tego typu przyjemnych przygód czytelniczych. 🙂

Dodaj komentarz