Poniedziałkowy Unboxing w środę (Serce można oddać tylko raz)

Wczesnym poniedziałkowym rankiem, pomiędzy jednym a drugim ziewnięciem zaczął dzwonić telefon. Okazało się, że to kurier z jakąś przesyłką. Po jakimś czasie w moje ręce trafiła biała koperta, a w niej była…
…kolejna czarna koperta z naklejką Love Me With Lies. Natychmiastowo zaczęłam się do niej dobierać, ale już dawno nie dostałam tak mocno zaklejonej koperty i musiałam potraktować ją nieco brutalnie. 
 

Kiedy w końcu udało mi się ją otworzyć razem z misiem zerknęliśmy szybciutko do środka i zobaczyliśmy tajemnicze kartoniki.

Podczas wysypywania ukazały zdjęcia i opakowanie w którym coś było. Ale to nie wszystko…
… bo po opróżnieniu koperty okazało się, że jest jeszcze niepodpisana listowna koperta.

Ciekawi kogo przedstawiają zdjęcia? Zapewne zainteresowani już wiedzą, że już 1 czerwca ma premierę książka Mimo moich win Tarryn Fisher, a na zdjęciach są bohaterowie pierwszej części oraz kolejnych dwóch tomów.

Ale przecież to nie wszystko! W prezentowym opakowaniu znalazłam prześliczną bransoletkę…

…z wisiorkiem z napisem po obu jego stronach. Osobiście nie do końca się z tym zgadzam, ale przecież każdy jest inny. 😉

To chyba wszystko… Ach, nie! Zapomniałam o małej kopercie. Wiecie co w niej znalazłam? Odręcznie napisany list. Przepadłam. Fakt, trochę trudno odczytać litery, nie zmienia to faktu, że wizualnie wygląda świetnie.
List
Nie, nie jestem bez winy, ale zanim mnie osądzisz, pozwól, że coś Ci powiem. Pomyśl o mężczyźnie, którego kochasz najbardziej. Pomyśl o każdej wspólnej chwili wypełnionej rozmowami i milczeniem, o lepszych i gorszych dniach, o budzeniu się u jego boku. A teraz wyobraź sobie, że go tracisz. Ktoś wyszarpał, wydarł ukochanego z Twojego życia i zostawił pustkę. Cholernie niesprawiedliwe, prawda?

Mogłabym odpuścić, zapomnieć, wyjechać… Jednak czy zrobiłabyś to samo, gdyby w grę wchodziło odzyskanie każdego wspólnego dnia z ukochanym?
Do tej pory cierpiałam. Teraz postanowiłam zawalczyć, nawet jeśli to oznacza, że inni też będą cierpieć. Bo miłość zawsze boli i nadszedł czas, by przygotować się na rany i blizny.

A Ty, mimo moich win, nie potępisz mnie. Widzę, że już się wahasz, patrzysz w stronę ukochanego i myślisz, ile byłabyś w stanie poświęcić, by go odzyskać.

 
O.
Rewelacyjna promocja. Jestem zachwycona i już nie mogę doczekać się książki. Mam tylko nadzieję, że dorówna ona tak rewelacyjnej promocji. 🙂

Ten post ma 16 komentarzy

 1. Natalia Z

  Jaki wspaniały pomysł na promocję książki! Zazdroszczę <3

 2. Ewa

  Świetny pomysł! A bransoletka jest naprawdę prześliczna 🙂

 3. Małgorzata P

  Interesujący pomysł na promocję, a książki także jestem ciekawa 🙂

 4. Kinga

  Jeju jakie cudo *.* Chyba skuszę się na książkę…
  Pozdrawiam cieplutko ^^

 5. Daria Skiba

  I kolejna czarna koperta! 😉
  Bardzo interesuje mnie książka 😉

 6. Chabrowa

  Do mnie też dotarła ta przesyłka. Wszystko to sprawia, że wprost nie mogę się doczekać lektury 🙂

 7. Przesyłka zaskoczyła mnie bardzo i już czekam na możliwość poznania tajemniczych bohaterów 🙂 Pozdrawiam!

Dodaj komentarz