You are currently viewing Rozdanie z Feel again

Rozdanie z Feel again

Cześć kochani, dziś zapraszam na ponowne Rozdanie z Feel again, ponieważ poprzednie przepadło wraz z waszymi odpowiedziami.

Aby wziąć udział w konkursie należy:
– zapoznać się z regulaminem rozdania -> REGULAMIN
– odpowiedzieć na zadanie konkursowe

ZADANIE KONKURSOWE
Jaki kolor według ciebie mają uczucia?

Informacje uzupełniające:
– do wygrania są dwa egzemplarze Feel again
– rozdanie trwa – 20-27.10.2018
– sponsor nagrody – Wydawnictwo Jaguar
– koszty wysyłki pokrywa ZWYCIĘZCA

Opis:
Sawyer Dixon jest młoda, bezkompromisowa i samotna. Od śmierci rodziców nie pozwala nikomu zbliżyć się do siebie. To się zmienia, gdy poznaje Izaaka Granta. Ze swoimi dziwnymi okularami i ubraniami jest dokładnym przeciwieństwem zwykłego planu Sawyera. Ale kiedy Izaak, zmęczony byciem singlem, prosi o pomoc, zawierają umowę: Sawyer zamienia Izaaka w złego chłopca i nagrywa jego rozwój, jako projekt fotograficzny. Niestety Sawyer nie liczył się z intensywnymi uczuciami, które rodzą się i mieszają między nią a Izaakiem.

Ten post ma 16 komentarzy

 1. Paulina

  według mnie uczucia mają kolor ogniska, które gdy płonie jest rude, czerwone, żółte, pomarańczowe, ale kiedy gaśnie i zmienia się w popiół, staje się szare i smutne, a z drewna pozostają czarne zwęglone resztki. tak właśnie jest z uczuciami.

 2. Aneta Ciurkot

  Kolor uczuć?? Hmm chyba nie jestem wstanie podać jednej barwy bo wszystko zależy od dnia, od sytuacji, miejsca i jeszcze wielu innych czynników. Gdy jestem zła pełno wokół czerni i złota (podobno strzelam piorunami ). W chwilach radości nie sposób zliczyć kolorów. Tęcza niestety ma ich za mało 😉 .

 3. Wiktoria

  Według mnie nie da się jednoznacznie wymienić jednego koloru pasującego do uczuć, bowiem istnieje cała gamma ich odzwierciedlająca. Tak jak jest wiele uczuć, tak jest wiele kolorów i ich różnorodnych odcieni. Każdy kolor zależny jest od wielu czynników i może on być przypisany zarówno negatywnym, jak i pozytywnym uczuciom. Chociażby mówiąc np. o miłości od razu nasuwa się nam na myśl kolor czerwony, ale również do tego uczucia może pasować różowy. Wiadomo nie od dzisiaj, że człowiek zakochany też często patrzy na świat przez różowe okulary. Ale z drugiej strony miłość może też się kojarzyć z kolorem czarnym, który może oznaczać smutek, zranienie czy ból. Do tego warto wspomnieć o pierścionku, który doskonale umie odczytywać człowieka odczucia, wraz ze zmianą nastroju jego kolor ulega zmianie.

 4. Marta Poznańska

  Kolor Morza, bo kiedy patrzymy na ten bezkresny akwen w zależności od naszego nastroju czy kaprysów pogody przybiera on feerię odcieni od radości błękitu, poprzez nastrojową zieleń po rozpacz granatu a przecież gdy ujmiemy jego cząstkę w swe dłonie jest niewinnie przezroczysty – tak jak niesamowicie róznorodne i nieprzewidywalne są uczucia.

 5. Lidia

  Uczucia mają kolor tęczy, jest piękne jak jej kolory.Uczucie, którym obdarzasz ukochaną osobę ma kolor czerwony, rodziców, dzieci kolorów pomarańczowego do żółtego a miłość do hobby to fioletowy😍🍁🍂📚🍁🍂🍀 Lidia Paschke

 6. Gosia Reda

  Uczucia maja kolor powietrza, sa mieszanka z oddechow ludzi, wypowiadanych słów. Powietrze je cierpliwie unosi i dostarcza adresatowi do Jego uszu, ust. Uczucia raz są żółtym powietrzem, innym razem granatowym. Czasami przezroczystym. Uczucia wiec sa naszym zyciem, sekunda za sekunda, bo uczucia maja kolor powietrza.

 7. Danuta

  Uczucia są wielobarwne, to cały wachlarz kolorów, ponieważ uczucia raz bywają piękne i spełnione, może być różowe, pomarańczowe, czerwone i gdy uczucie wygasa jest szare i czarne. Kolor fioletowy wskazany jest dla pragnących zgody, miłości, ciszy i spokoju.

 8. Basia

  Uczucia są koloru kameleonowego. Właśnie spróbowałam to powiedzieć na głos i język mi się poplątał. 8o
  Ale nie o tym przecież mowa…
  Uczucia zmieniają kolor w zależności od emocji, jakie ze sobą niosą. Czarne to nienawiść, szary – nuda, żółty – radość, czerwony – złość, różowy – miłość, niebieski – smutek, zielony – nadzieja, i tak dalej. Te kolory przeplatają się ze sobą tworząc różne odcienie, tak jak są różne odcienie uczuć.
  Świat bez kolorów jest jak człowiek bez uczuć – pustą skorupą.

 9. Ania Fi

  Każde uczucie jest jak liść.
  Z początku jest soczyście zielony, cieszący oko i przyciągający spojrzenia. Z biegiem czasu kolor liścia staje się intensywnie żółty i czerwony, jakby to była jego ostatnia próba przetrwania przed niechybnym końcem nim opadnie na ziemię, gdzie zostanie zdeptany. Wtedy staje się suchy i szary. Ale nic straconego. Teraz stanowi ściółkę dla drzewa, które je wypuściło, i nowych liści.
  I tylko od nas samych zależy, jak długo nasze uczucia będą w fazie rozkwitu, bo o uczucia – podobnie jak o rośliny – trzeba dbać.

 10. Joasia W.

  Bardzo często określa się uczucie kolorem czerwonym. Może nie mówi się tego wprost, jednak kiedy kupuje się swojej dziewczynie czy ukochanej kwiaty, przeważnie są to właśnie róże w kolorze czerwieni, gdyż oznacza to miłość, bądź uczucie, którym darzy się kogoś wyjątkowego.
  Dla mnie jednak uczucie nie ma tylko jednego koloru. Kiedy wszystko jest w porządku, układa się znakomicie – człowiek jest radosny, szczęśliwy, co można określić kolorem żółtym- ponieważ bije od nas blask, tryskamy energią, którą można porównać do świecącego słońca na niebie.
  Jednak kiedy zaczyna się psuć, a i czasem tak się zdarzy, stajemy się smutni, pochmurni niczym chmury zwiastujace nadejście deszczu ż burzą czyli granatu, chłodu i melancholii.
  Ja osobiście wolę, kiedy świeci u mnie słońce i wwzystko jest malowane jasnymi barwami 😉

 11. Basia

  Uczucia maja kolorów wiele sa Piekne przejrzyste i czyste Bez nich zycie byloby szare smetne i I nijakie

 12. Gaba

  Polecam książkę i ogólnie całą serię, bardzo lubię wszystkich bohaterów 🙂

 13. Natalia

  Nie sposób wybrać jednego koloru, który byłby w stanie ukazać je wszystkie. Uczucia to cała paleta barw równająca się gamie barw, z których korzysta malarz. Od bieli po czerń. Niektóre uczucia bowiem mają soczyste barwy, które świadczą o ich mocy, inne wyblakłe lub ledwie muśnięte kolorem… Uczucia to żółcie, pomarańcze i krwiste czerwienie, przyjazne róże i magiczne fiolety, to błękity i granaty, zielenie i brązy.

 14. Olka

  Kolor uczucia definiuje samo uczucie, dlatego uczucia kolorów mają wiele.

 15. Julia

  Koloru uczuć zamykają się w barwach pirytu, który mieni się wszelkimi możliwymi barwami, w zależności pod jakim kątem padają na niego promienie słońca i z jakiej perspektywy się patrzy. Z uczuciami jest tak samo. 🙂

 16. Joanna Ilasz

  Wszystko zależy od tego o jakim uczuciu mówimy. Tak jak kolorów, tak samo i uczuć jest wiele. Jeśli mamy na myśli miłość to od razu skojarzenie idzie w kierunku czerwieni, natomiast gdy już chodzi np. o gniew to przybiera on kolor czarny. Smutek też kojarzy mi się z czernią. Nawet mówi się czarna rozpacz.. Choć fiolet też jest dobrym jego odpowiednikiem, bo to wkońcu barwa żałobna. Zazdrość ma dla mnie barwę zieleni, natomiast radość żółtego promyczka słońca. Każdemu uczuciu można przypisać jakiś kolor, tak więc ile uczuć tyle kolorów. Cała paleta barw, że aż teczę by stworzył z samych uczuć! ☺

Dodaj komentarz