You are currently viewing Rozdanie z Czekałam na Ciebie

Rozdanie z Czekałam na Ciebie

Cześć kochani, dawno nie było żadnego konkursu na blogu, dlatego też zapraszam na Rozdanie z Czekałam na Ciebie. Gotowi?

Aby wziąć udział w konkursie należy:
– zapoznać się z regulaminem rozdania -> REGULAMIN
– odpowiedzieć na zadanie konkursowe

ZADANIE KONKURSOWE
Na co według Ciebie warto czekać?

Informacje uzupełniające:
– do wygrania są dwa egzemplarze Czekałam na Ciebie
– rozdanie trwa – 24-31.08.2019 do 20:00
– sponsor nagrody – Wydawnictwo Jaguar
– koszty wysyłki pokrywa ZWYCIĘZCA
wyniki pojawią się w tym poście

Opis:

Paulina jest dwudziestoośmioletnią zatwardziałą singielką z żelaznymi zasadami. Pracuje w redakcji czasopisma dla kobiet, gdzie pełni funkcję zastępcy redaktora naczelnego. Otoczona kochającymi i wspierającymi ją rodzicami oraz wieloletnią przyjaciółką Malwiną, z którą łączą ją siostrzane relacje, wiedzie szczęśliwe życie. Pewnego dnia Paulina dowiaduje się, że będzie miała nowego szefa. Jakież jest jej zaskoczenie, gdy w drzwiach biura pojawia się przystojny gość, w którym kobieta rozpoznaje swoją skrytą młodzieńczą miłość.

Pełen namiętności, zaskakujących sytuacji oraz sercowych wzlotów i upadków powieściowy cykl znanej blogerki książkowej.

***

Nagrody otrzymują:

Joanna M. 
Marta

Serdecznie gratuluję i proszę o kontakt mailowy.

Ten post ma 5 komentarzy

 1. Joanna M.

  Warto czekać na wypłatę! Bo można wydać ja nowe książki 💓💓💓💓

 2. Marta

  Na wiele rzeczy warto, ale czekanie na tę mające największą wartość najbardziej. Spotkania z osobami, które w naszym sercu zajmują ważne miejsce. Tymi, których możesz nie widzieć latami, a i tak czujesz że minął tylko jeden dzień od poprzedniej wizyty.

 3. Bożena O,

  Warto czekać na spełnione marzenia. Czasem bardzo, bardzo długo, ale to nic, bo przecież marzenia się nigdy nie starzeją. Na tym właśnie polega ich magia, że są wyczekane…

 4. Martyna

  Życie jest tak piękne, że trudno w kilku słowach opisać na co warto czekać. Najprościej ujmując to warto czekać na spełnienie marzeń i na te chwile z bliskimi, które sprawiają nam radość. Napiszę z mojej perspektywy na co czekałam i było naprawdę warto. Warto było czekać na małe rączki, które mnie przytulają każdego dnia, na słowo “mama” wypowiadane kilkadziesiąt razy dziennie, warto było czekać na kwiaty, które zasiałam wiosną, na wspólną kawę wypitą razem z mężem po jego powrocie z pracy, na spotkanie z przyjaciółką.

 5. Maria

  W naszym życiu zawsze czekamy na różne wydarzenia – ja aktualnie czekam na to kiedy zostanę babcią i ciągle wierzę, że moje dorosłe dzieci obsadzą mnie w tej roli, a od zaprzyjaźnionych szczęśliwych babć, wiem, że na to chwilę czekać naprawdę warto. A póki co to bardzo często czekam na osobę, którą przedstawiłam w moim akrostychu i według mnie też warto na nią czekać 🙂
  CZE kam na Ciebie bardzo zdenerwowana,
  KA wa kolejna już wypita z samego rana.
  M am wolną czytelniczą, kolorową półeczkę,

  NA wygraną w literackim konkursie książeczkę!

  CIE bie tylko Kochany Listonoszu wciąż wypatruję,
  BIE gnij szybko, przesyłkę i Ciebie też przytulę! 😉

Dodaj komentarz