[Zapowiedź patronacka] Szczęście w miłości Kasie West

Kiedy zdecydowałam się na sięgnięcie po Chłopaka na zastępstwo Kasie West nie sądziłam, że poznam nową autorkę, której kolejne publikacje będę brała w ciemno. Teraz tak się dzieje i jest to dla mnie tak oczywiste, jak oddychanie.
Kiedy zaproponowali mi przeczytanie przedpremierowo Szczęście w miłości, to nawet przez chwilę się nie wahałam i zabrałam za czytanie. Jeszcze większą radość sprawiła mi propozycja patronatu nad tym tytułem. Oczywiście nie mogłam się nie zgodzić. 😉
Miło mi poinformować, że Zapatrzona w książki objęła patronatem medialnym Szczęście w miłości Kasie West! 💓 Niedługo pojawi się recenzja oraz konkursy.
A Wy? Czekacie na nową Kasie West?
Opis:
Maddie nie jest impulsywna. Ceni ciężką pracę i lubi planować. Ale któregoś wieczora pod wpływem chwili kupuje los na loterię. I, ku własnemu zdziwieniu – wygrywa masę pieniędzy!

W jednej sekundzie Maddie nie poznaje swojego życia. Koniec ze stresowaniem się systemem stypendialnym w college’u. Ni stąd ni zowąd Maddie myśli o wynajęciu jachtu. A bycie w centrum uwagi całej szkoły jest super, dopóki nie zaczynają docierać do niej przykre plotki na jej temat, a przypadkowe osoby proszą ją o pożyczkę. I teraz Maddie nie ma pojęcia, komu można zaufać. Poza Sethem Nguyenem, z którym pracuje w miejscowym zoo. Seth jest miły i zabawny, i chyba wcale nie wie o wielkiej zmianie w życiu Maddie, a dziewczyna jakoś nie ma ochoty nic mu mówić. Co się stanie jednak, jeśli Seth pozna prawdę?

Oto pełna humoru i czułości historia w bestsellerowym stylu Kasie West: o wygranej, przegranej i… miłości.
Autor: Kasie West
Tytuł: Szczęście w miłości
Wydawnictwo: Feeria Young
Wydanie: I
Data wydania: 2017-10-11
Kategoria: new adult
ISBN: 9788372296900
Liczba stron: 408

Dodaj komentarz