Konkurs 1

Kochani, dzisiaj ruszają konkursy z okazji wczorajszego małego święta. Jeszcze nie wiem ile ich będzie, jakie będą zadania, ale czuję, że będziemy się wspaniale bawić. Część będzie na blogu, a część na fanpage bloga. To jak, gotowi? 😉
Pierwszym tytułem do wygrania jest… Ugly love Colleen Hoover!!
Aby wziąć udział w konkursie należy:
1. Odpowiedzieć na zadanie konkursowe.
2. Zapoznać się z regulaminem.

ZADANIE KONKURSOWE
Za co lubicie książki Colleen Hoover? Odpowiedź uzasadnij w max. 10 zdaniach.

Regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga “Zapatrzona w książki”.
2. Konkurs trwa od 2016-11-16 r. do 2016-11-23 r. (do godziny 20.00).
3. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu do 14 dni roboczych od zakończenia konkursu. Wysyłka nagrody nastąpi do końca stycznia 2017 r.
4. Zwycięzca jest zobowiązany wysłać maila z danymi adresowymi na adres konkursyb@o2.pl w ciągu trzech dni od momentu ogłoszenia wyników. Po tym terminie nastąpi wybór nowego zwycięzcy.
5. Sponsorem nagrody jest: Wydawnictwo Otwarte
6. Aby wziąć udział w konkursie należy pod tym postem pozostawić odpowiedz na zadanie konkursowe.
7. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce.
8. Do zdobycia jest książka, której fundatorem jest wymienione wyżej wydawnictwo, a wartość nagrody jest równoznaczna z kwotą znajdującą się na jej okładce.
9. Zwycięzcą konkursu zostanie osoba, której wypowiedz najbardziej przypadnie do gustu autorce bloga “Zapatrzona w książki”.
10. Prawo do składania reklamacji w zakresie niezgodności przeprowadzenia konkursu z Regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu trzech dni od daty wyłonienia jego laureatów. Należy je zgłaszać w formie e-maila na adres: konkursyb@o2.pl.

POWODZENIA!

Dodaj komentarz