Uginają się regały #10

Miała być dziś recenzja, ale gdy do domu zawitał kurier z pewną książką wszystko poszło w odstawkę, a ja zabrałam się za jej pochłanianie. Jestem już po lekturze i nie jestem chwilowo w stanie napisać nic sensownego. Za dużo myśli na raz mam w głowie, muszę je uporządkować jakoś, a to trochę może potrwać. Z racji tego, że pokazanie nowych zdobyczy nie wymaga zbyt intensywnego myślenia…Tadaaaaaaam…!
 Na pierwszy ogień idą “Słodkie słówka” S. Mallery, jest to wznowienie, ale słyszałam, że książka fajna. Zobaczymy, Zobaczymy… Dwie kolejne to seria Pretty Little Liars S. Shepard czyli “Bezlitosne” i “Olśniewające”, trochę się boje kontynuacji, ale zarazem nie mogę oprzeć się pokusie poznania dalszych losów bohaterów. Mam tylko nadzieję, że autorka nieprzedobrzy. “Roku na końcu świata” R. Adwent miałam początkowo nie czytać, ale skusiły mnie recenzje, no i mam ;). Ta cienka niepozorna, szara książeczka mówi o męskim spojrzeniu na kobiety, “Ona w jego oczach. Znani mężczyźni o kobietach” I. Adamska. Kolejna to całkiem nowa odsłona R. P. Evansa, “Więzień celi 25” zaintrygował mnie nie tylko opisem, ale i tym, że Evans piszę zupełnie o czymś innym niż dotychczas. Przed ostatnia to “Kruchość jutra” E. Bauer, jest to kontynuacja książki “W nadziei na lepsze jutro”, która bardzo mi się podobała. I wreszcie ostatnia aczkolwiek nie najgorsza, i właściwie sprawczyni zmian w moich planach. “Pamiętnik nastolatki 6” B. Andrzejczuk, pochłonęłam ją w kilka godzin i mam wielki niedosyt, za mało! Ja chcę więcej!
I co sądzicie o tych pozycjach? Możecie oś polecić? 😉
Miłego weekendu! :*

Ten post ma 22 komentarzy

 1. Izuś

  Moja droga:P Zapomniałaś o książce Ona w jego oczach:P
  Ja też chce Olśniewające i Evansa!

 2. Cassiel

  PLL chyba wszyscy mają, oprócz mnie. Mieszkam w jakiejś jaskini normalnie 😀 Miłego czytania!

 3. magdalenardo

  Och i znowu ten "Rok na końcu świata". Mam wrażenie, że widzę ją ostatnio wszędzie gdzie spojrzę! I do tego ta okładka, która kusi mnie ciepłem i spokojem.
  "Słodkie słówka" też zamierzam przeczytać.

 4. tetiisheri

  No, no. Chyba muszę się zabrać za PLL. Po pierwszym tomie jakoś nei miałam ochoty na kolejne, ale tyle osób zachwala, że może dam im jeszcze szansę 🙂 Miłego czytania!

 5. Antyśka

  Właśnie zaczynam czytać "Słodkie słówka" i zapowiada się ciekawie. Reszty niestety nie znam, więc nic nie polecę…

 6. Paulaaaa

  X PLL podobała mi się, XI zaraz zaczynam 😉 Za to na Więźnia nadal czekam! Przyjemnej lektury! 🙂

 7. Maruda007

  Zazdroszczę książek z serii PLL 🙂 Miłej lektury!

 8. cyrysia

  Chciałabym przeczytać ,,Kruchość jutra''. Teraz natomiast przerabiam ,,Ona w jego oczach''. Bardzo fajna publikacja.

 9. Donna

  Jak tak patrzę to tylko mi oczy błyszczą! Ale bym Ci zabrała Pretty Little Liars i nigdy nie oddała, ale niestety brakuje mi parę części do mojej własnej kolekcji. Hm..
  A resztę książkę widziałam w internetowych księgarniach, jednak nigdy nie miałam większej ochoty na ich czytanie.
  Miłej lektury życzę 🙂

 10. Querida

  Jejku, muszę w końcu zabrać się za PLL, mam zamiar to zrobić już od kilku miesięcy, ale ciągle coś mnie odciąga od tej serii. Przyjemnego czytania! 🙂

 11. Patrycja Waniek

  Żałuję, ale o większości książek nie słyszałam, PLL jeszcze nie zaczęłam, choć mam w domu pierwszy tom, oczekuję też recenzji książki "Więzień celi 25", na wielu blogach były jej reklamy, a chciałabym się dowiedzieć, czy na prawdę jest tak fenomenalna ;)Spaniałych lektur.

  Pozdrawiam i wesołych świat 😉

 12. Elen

  Przecież dopiero co stosy byly 😛 'Więźnia celi 25' bardzo zazdraszczam!

Dodaj komentarz