Coś o naszym świecie ;)

Jakiś czas temu Sol poprosiła mnie i innych blogerów o napisanie w kilku zdaniach o swoich blogach i tego co nam dają. Wynikiem tego jest artykuł, który ukazał się dziś na Wiadomości24.
Oto link do artykułu:
Miło będzie gdy ocenicie artykuł, choć to nie jest konieczne.
Miłego czytania 😉

Ten post ma 12 komentarzy

 1. Czytałam dzisiaj. Szkoda, że wyszedł taki misz-masz. Bo jeśli artykuł miał dotyczyć różnych blogów, to nie wyszło, bo tematyka książkowa przeważa. A jeżeli chodziło tylko o książkowe, po co wspominanie o blogach kosmetycznych i innych?

  Same wypowiedzi bardzo ciekawe – miło poznać Was bliżej 🙂

 2. Artykuł przystępny, ale muszę zgodzić się z Futbolową. Lepiej by było gdyby autorka skupiła się na jednym rodzaju blogów. Mimo tego fajnie jest poczytać o znajomych z sieci.

 3. Zgadzam się! Poza tym fajnie ujęłaś to o współpracy z wydawnictwami. Czasami w kontaktach z blogerami wystarczyłaby zwykła ludzka przyzwoitość:)
  Pozdrawiam serdecznie!

 4. Rzuciłam tylko okiem, na pewno przeczytam w całości, póki co zmykam do pracy :). Miłego dnia.

 5. Przeczytam ze spokojem w domu, póki co… gratuluję 😉

 6. Zaraz zabieram się do czytania 🙂

 7. Artykuł oczywiście świetny, ale też bardzo prawdziwy, bo blogowanie zajmuje sporo czasu, ale też jest ogromną radością 🙂 Coś jest w tej "poczcie pantoflowej", ja już wysłałam link do tego artykułu trzem osobom, haha 😉

 8. Już się biorę za czytanie 🙂 Dzięki, za info o artykule 🙂 Zapowiada się ciekawie!

 9. @ Futbolowa, Dosiak – fakt przeważają blogi książkowe, ale Sol widocznie miała taki materiał do wykorzystania. Czerpała wiedzę z tego kto i co napisał.
  @ Isadora – no bo taka prawda to co będę kluczyć 😉
  @ giffin – no cóż to uzależnia! 😉 Dzięki za rozsyłanie linku, to miłe 😉

  Reszcie dziękuję za zainteresowanie 😉

 10. Bardzo ciekawy artykuł, dużo prawd jest w nim zawartych, też uważam, ze fajnie ujęłaś sprawę współpracy. Jednak też uważam, że gdyby ograniczyć tematykę do jednego rodzaju blogów byłoby dużo czytelniej 🙂

Dodaj komentarz

Close Menu