You are currently viewing Ostatnia wiadomość Magdaleny Krauze [Zapowiedź patronacka]

Ostatnia wiadomość Magdaleny Krauze [Zapowiedź patronacka]

Nie spodziewałam się, że jeszcze w tym roku będę mogła przeczytać nową książkę Magdaleny Krauze, a jednak autorka i Wydawnictwo Mięta zrobili nam niesamowitą niespodziankę i już 15 listopada ukaże się „Ostatnia wiadomość”.

Książka, która zachwyca, zmusza do przemyśleń, łamie serce, ale daje również nadzieję. Zachęca do refleksji nad tym czy miłość jest w stanie przetrwać wszystko, ale również przypomina, jak ulotny jest czas. Możemy myśleć, że mamy go aż nadto, a w jednej chwili pokazuje, jak wszystko może się zmienić.

Ja dla tej powieści zarwałam noc i płakalam nad losami bohaterów z głębi serca. To Magda, którą znamy i kochamy, ale również pokazująca swoją twórczość z trochę innej strony.

Podrzucam poniżej opis oraz link do przedsprzedaży. Zamawiajcie, bo warto! 😍

💙OPIS💙

Jagoda i Przemek przez lata tworzyli idealną parę. Jednak gdy dzieci opuściły rodzinne gniazdo, ich małżeństwo zaczęło tracić blask. Jagoda czuje się odtrącona, a jej mąż coraz więcej czasu poświęca na nowe pasje.
Jagoda stara się przywrócić iskrę w swoim związku. Kiedy jednak żadne próby zbliżenia się do męża nie przynoszą skutku, razem z przyjaciółką zapisuje się na kurs krav magi. Trenerem okazuje się dawny znajomy Renaty, Jacek.
Wtedy wszystko się zmienia… Podsłuchana przypadkiem rozmowa Przemka z tajemniczym mężczyzną wywraca świat Jagody do góry nogami. Kobieta staje przed dylematem: czy warto walczyć o gasnące uczucie, które kiedyś skrzyło gorącym płomieniem?
Poruszająca opowieść o miłości, zdradzie, poświęceniach i próbach odbudowania tego, co zostało utracone. Ostatnia wiadomość wciąga w wir emocji i skomplikowanych relacji, zadając pytanie o to, czy miłość przetrwa nawet najtrudniejsze chwile.


https://bit.ly/Ostatnia-wiadomość

Ten post ma 7 komentarzy

 1. Martyna K

  Dawno nie przeglądałam zapowiedzi tego wydawnictwa. Najwyższy czas to zmienić.

 2. KonfabulaPL

  Ja czekam na najnowsza powieść Marty kisiel z wydawnictwa Mięta. Ale może czas oczekiwań wypełni mi czytelniczo właśnie ta książka?

 3. Bookendorfina Izabela Pycio

  Jakże silnym uczuciem jest miłość, ta prawdziwa, zrodzona z serca, jest w stanie przetrwać wszystko, steruje naszym życiem, zapada w pamięć, tylko ją chwytać i cieszyć się nią.

 4. Zuzanna

  Gratuluję patronatu, to miłe dla blogera takie wyróżnienie. Książka raczej nie dla mnie, ale wiem, komu może się spodobać.

 5. dyedblonde

  gratuluję patronatu! Brawo dla Ciebie!
  co do ksiązki mam ochotę ją przeczytać 🙂

 6. Miye

  Piękna okładka! Jak ja uwielbiam ten nowy styl (bez modeli ze stocków).

 7. Gosia

  Bardzo zaciekawiłaś mnie tą książką! 🙂

Dodaj komentarz