You are currently viewing Book Tour z „Podwójne życie”

Book Tour z „Podwójne życie”

Zapraszam na Book Tour z „Podwójne życie”!

Skrócony regulamin:
1. Udział w Book Tour mogą brać recenzenci oraz czytelnicy. W przypadku recenzentów – proszę o publikację recenzji na swoim blogu/fanpage’u i podrzucenie mi linka do niej, jeśli macie ochotę oraz umieszczenie informacji w poście, że braliście udział w Book Tour organizowanym przez Zapatrzona w książki. W przypadku czytelników – jeśli posiadacie konto na portalu lubimyczytac.pl będzie miło zarówno mnie, jak i autorce, jeśli opublikujecie tam kilka słów o książce i ją ocenicie.
Zgłoszenia przyjmujemy drogą mejlową, na e-mail: blog@zapatrzonawksiazki.pl, w tytule e-maila proszę wpisać Book Tour z „Podwójne życie” w treści wpisując adres do korespondencji. Mejle, które nie będą zawierały adresu będą usuwane od razu. Zakwalifikowane osoby zostaną uprzednio poinformowane o dacie rozpoczęcia Book Touru (okolice połowy grudnia 2018).

2. Miejsc w Book Tour jest wstępnie 10. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Niemniej orientacyjny czas na zapisy trwa do 06.12.2018.
Zastrzegam sobie prawo do odwołania Book Tour, jeśli liczba chętnych nie przekroczy 5 zgłoszeń lub rozszerzenia listy o dodatkowe miejsca (max. 15 uczestników)

3. Na przeczytanie książki i przesłanie jej dalej macie 10 dni.

4. Po przeczytaniu książki proszę o kontakt poprzez e-mail lub fanpage w celu otrzymania adresu i przesłania książki kolejnej osobie.
Proszę o nie wysyłanie zapytań na Instagramie.

5. Książkę wysyłamy LISTEM POLECONYM w kopercie bąbelkowej lub MiniPaczką. Jeżeli Uczestnik nada przesyłkę listem zwykłym i ta nie dotrze do kolejnej osoby, wówczas Uczestnik, który nadał książkę listem zwykłym zobowiązany jest do odkupienia książki i nadania jej do tej samej osoby.
(Proszę o przetrzymywanie dowodu nadania przesyłki lub podsyłanie mi numeru nadania – to tak asekuracyjnie)

6. Na oznaczonej w książce stronie proszę o wpisanie swojej osoby na listę (recenzenci – wraz z adresem bloga).

7. Jeśli będziecie mieli ochotę zaznaczajcie w książce ulubione cytaty, róbcie notatki. Możecie dorzucić jakiś drobny upominek dla kolejnej osoby, kartkę dla autorki… Co Wam przyjdzie do głowy.

8. Bawcie się dobrze.

9. Po skończonym BookTour książka trafi w ręce autorki.

Lista uczestników:
1. Ewa Zeler
2. Paulina Korek
3. Aldona Hormańska-Laskowska
4. Marta Kafar
5. Agnieszka Rembisz
6. Michalina Foremska

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Agnieszka

    Zgłoszenie wysłałam. Pozdrawiam

Dodaj komentarz