Uginają się regały #5/2014

Bujaczek jest chora, a jak Bujaczek jest chora to wyłącza się jej myślenie i sobie wegetuje, czasem zdarzy jej się  zwalczyć gorączkę, ból głowy i wszystko inne co tyczy się choróbska, ale nie tym razem i nie na tym etapie. Dla tego też zasypała was ostatnio samymi zapowiedziami. Dziś jednak się zawzięła i stwierdziła, że pochwali się tym co dostała w tym tygodniu, na pisane recenzji jest jeszcze za wcześnie, może jutro? A co! Ale, ale! Nic Bujaczek nie kupił i powie wam, że jest z siebie dumna, bo jest już 15 lutego, a nie kupiła żadnej książki (jakieś fanfary? są? ok, to pisze dalej… ;D). Hm, tak w ogóle to Bujaczek nie wie czemu zaczęła pisać o sobie w trzeciej osobie, ale skoro już zaczęła… 
Od wczoraj nie idzie Bujaczkowi czytanie, co uważa za rzecz straszną, bo wszystkie książki są bardzo, bardzo dobre. Tak więc jak tylko zacznie czytać, co ma zamiar uczynić jeszcze tej nocy o ile nie zaśnie, możecie spodziewać się lawiny ochów i achów mniej lub bardziej entuzjastycznych, ale jednak zachwyty będą ;))
Bujaczek miał się nie rozpisywać i nie tworzyć bzdur, co chyba nie bardzo mu się udało więc może przejdzie do sedna sprawy, czyli chwalenia się 😀
   Bujaczek jest kontenta z tych zbiorów, szczególnie z kilku tytułów, ale zacznie może od początku. “Testament mamy” St John Greene jest jeszcze zdobyczą ze stycznia, Izuś zachwalała, a Bujaczek jej opinii ufa no i ma tę książkę i sie cieszy. 😉 “Miłość bez końca” Scotta Spencera jest wznowieniem, które Bujaczkowi zaproponowało wydawnictwo dzięki mojej kochanej Mooly (Bujaczek jest w połowie i czuję konsternację względem tej publikacji, ale wstrzyma się z szerszą opinią do jej końca). Na “Fałszywego księcia”, a co za tym idzie i jego kontynuację (raz się żyje), “”Króla uciekiniera” autorstwa Jennifer A. Nielsen Bujaczka namówiły pochlebne recenzje pierwszej części, a że są one zaufanych osób zawodu nie powinnam uświadczyć… Z kolei na “Krucjatę” Philippi Gregory Bujaczek czekał niecierpliwie stukając nogą, no jak można tyle czekać, no jak? Będzie to jedna z pierwszych po które sięgnę! Ooo, a na “Grę o miłość” Evy Edwards to czekał Bujaczek jeszcze bardziej niecierpliwie niż na tę wyżej wspomnianą, i to jednak ta będzie pierwsza, bo 19 jej premiera ma być. “Czas tęsknoty” Adriana Grzegorzewskiego jest niespodziewaną niespodzianką, jej premiera jest 20 marca, a recenzja pojawi się jakoś pod koniec następnego tygodnia. Bujaczek przeczytał bardzo inspirujący wywiad z autorem tej publikacji i się bardzo zapalił do jej lektury. No i perełka tego tygodnia! Drogie Panie, drodzy Panowie… “Zagrożeni” C. J. Daugherty. Już, już myślał Bujaczek, że przepadły, że nie dostanie, ale na szczęście są i się czytają. Bujaczek jest w połowie i stwierdza, że jest dużo lepiej od “Dziedzictwa”…
Ha! Koniec! Bujaczek się cieszy, bo się powoli sypie (wszystko ją boli:()… No ale napisać coś wypadało 😉 Czytaliście coś? Możecie polecić albo odradzić (Bujaczek wolałby nie :P)? 

Ten post ma 38 komentarzy

 1. Anonimowy

  Popraw szybciutko: choróbsko bo choroba

  Pozdrawiam ciepło i życzę zdrowia. K.

 2. Ice_Fire

  Także jestem chora i mam ochotę coś przeczytać, ale dosłownie litery mi się rozmazują przed oczyma. Nie dość, że mam dużą wadę, to ostatnio za dużo się uczyłam i zaczynam czuć się jak staruszka. Jak tylko to minie, to skuszę się na "Krucjatę" (a co, sesja mnie nie odstraszyła od historii).

  1. Irena Bujak

   Bujaczek życzy mnóstwo zdrowia i powrotu do formy żebyś mogła jak najszybciej zabrać się za czytanie 😉

  1. Irena Bujak

   Bujaczek sama jest ciekawe tego co znajdzie w tej książce 😉

 3. Kasiek

  Bujaczek ma co robić i nie powinien myśleć o złamaniu postanowienia!
  Niech Bujaczek zdrowieje to od razu chcica na czytanie Go złapie ;*

 4. Tala Z

  Cudeńka! "Zagrożeni" rzeczywiście są lepsi niż poprzedni tom 😀 Życzę przyjemnej lektury 😀

  1. Irena Bujak

   No nie? Bujaczek ma wrażenie, że Dziedzictwo trafiło na gorszy moment u Daugherty, bo ten tom jest równie dobry jak "Wybrani".

 5. alinka malinka

  Dla siebie nic niestety nie widzę, ale Tobie życzę przyjemnej lektury! 🙂

 6. awiola

  Nie czytałam żadnej książki z Twojego stosu, ale chciałabym mieć "Czas tęsknoty" Adriana Grzegorzewskiego. Życzę udanej lektury!

  1. Irena Bujak

   Bujaczek podejrzewa, że akurat ta książka była by akurat w sam raz dla Ciebie 😉

 7. Karolka

  O, co za piękności! Zazdroszczę, że będziesz mogła przeczytać Trylogię Władzy jedna po drugiej – kocham te książki, a na drugą część musiałam czekać rok (*)
  i zdrowiej! :*

  1. Irena Bujak

   Bujaczek dziękuje! W sumie to cieszę się, że mogę przeczytać jeden po drugim 😉
   Zdrowieję 😉

 8. ami.

  o jaki miły stosik, gratuluję nabytków 🙂 zawsze cieszą oczęta!

Dodaj komentarz