You are currently viewing Diabelski Hrabia Melisy Bel – zapowiedź patronacka

Diabelski Hrabia Melisy Bel – zapowiedź patronacka

Moim kolejnym tegorocznym patronatem medialnym jest Diabelski Hrabia Melisy Bel. Dokładnej daty premiery jeszcze nie znam, ale już od kwietnia ruszy przedsprzedaż książki na stronie autorki, a tymczasem możecie na niej przeczytać darmowy fragment powieści.

➡️Opis

Jocelyn zna hrabiego Winstona od dziecka. Nie wie, że ten mroczny mężczyzna był w niej niegdyś zakochany. Kiedy wychodzi za mąż za jego kuzyna, Edwarda Ashtona, hrabia, nie mogąc przestać o niej myśleć, zaciąga się na front.

Kilka lat później mąż dziewczyny umiera, zostawiając po sobie jedynie ogromne długi i list, w którym nakazuje żonie szukać pomocy właśnie u lorda Winstona.

Gdy lady Ashton zjawia się w ponurej rezydencji hrabiego, ledwie go rozpoznaje w demonicznej, barczystej postaci o przeszywająco zimnym wzroku. Zdana na jego łaskę nie rozumie napięcia, jakie zaczyna się między nimi rodzić.

Tymczasem na scenie pojawia się oszałamiająco przystojny baron, który jest gotów ofiarować jej wszystko, czego kiedykolwiek pragnęła…

➡️Melisa Bel

Pod tym pseudonimem kryje się osoba, która od ponad dwudziestu lat komunikuje się ze światem za pomocą dwóch środków wyrazu – słowa i muzyki.

Dyplomowana wiolonczelistka, piosenkarka, autorka polsko i anglojęzycznych tekstów piosenek. Na co dzień zaangażowana w projekty muzyczne i współpracę z amerykańską wytwórnią płytową. Miłośniczka ekologii, kotów, sztuki oraz oczywiście romansów historycznych, których przeczytała setki.

💙Link do darmowego fragmentu

https://www.melisa-bel.pl/

Ten post ma 15 komentarzy

 1. Agnieszka Kaniuk

  Gratuluję serdecznie patronu. Ja również będę czytała tę książkę, także jestem ciekawa, czy nasze odczucia względem niej będą podobne.

 2. Paulina

  Gratuluję patronatu!
  Zapowiada się mega ciekawie 🙂

 3. Anne 18

  Ja również gratuluję patronatu. Kolejny do kolekcji.

 4. Justyna

  Zaciekawił mnie opis tej ksiązki, myślę że po nią sięgnę

 5. Akacja

  Romans historyczny brzmi dobrze. Pod warunkiem, że z dobrze zarysowanym tłem.

 6. VeryLittleBookNerd

  Gratuluję patronatu! Powieści historycznych raczej nie czytam, ale może w wolnej chwili zerknę do fragmentu i zobaczę, czy mi się spodoba 🙂

 7. Miye

  Brzmi bardzo ciekawie, gratuluję objęcia patronatem medialnym 🙂

 8. Magia_ksiazek

  Nie przepadam za historiami, które dzieją się w latach wcześniejszych niż 2000, więc tę książkę na pewno sobie odpuszczę. Ale nie żałuję, bo sam opis niespecjalnie mnie przekonuje.

 9. AMN

  Gratuluje patronatu 😉 Jak kiedyś wpadnie mi w łapki, to się z nią z chęcią zapoznam 😀

 10. Daria

  Hmm chyba nie jest to powieść, która mnie interesuje

 11. zaczytanamarzycielka8

  Jakoś nie czuje się przekonana, takie historię mnie nie ciekawią.

 12. DeVi

  Gratuluje patronatu, świetna wiadomość! 🙂
  Z chęcią również sięgnęłabym po tę pozycję, więc tym bardziej się ciesze z Twojego sukcesu!!

Dodaj komentarz