Zdradzona Magdaleny Krauze – zapowiedź patronacka

Zdradzona Magdaleny Krauze – zapowiedź patronacka

Już 25 marca nakładem wydawnictwa Jaguar ukaże się Zdradzona Magdaleny Krauze. To już trzecia powieść w dorobku autorki, której mam przyjemność patronować. Możecie się szykować na mały spam związany z tym tytułem.

Nowa powieść obyczajowa autorki Czekałam na ciebie i Zaufaj mi jeszcze raz.
Miłość i zdrada – jak poradzić sobie z życiową katastrofą?

Joanna jest po czterdziestce. Ma wymarzony dom, satysfakcjonującą pracę, w której spodziewa się awansu, cudowne dzieci oraz wspaniałego męża. Ostatnimi czasy mąż jest jakby mniej wspaniały, bardzo często wyjeżdża na delegacje, a kiedy jest w domu, nie rozstaje się z telefonem. Joanna nie może zrozumieć zachowania Roberta, ani dystansu, jaki nagle pojawił się między nimi. Dzięki skutecznym namowom sąsiadki, podstępem przechwytuje telefon męża.
Czy po tym co znajdzie w telefonie Roberta będzie umiała stawić czoło faktom?
Czy znajdzie w sobie siłę, aby uporać się z katastrofą we własnym życiu i być przy tym wsparciem dla przyjaciółki, która teraz bardzo jej potrzebuje?

Magdalena Krauze

Przygodę z pisaniem zaczęła jeszcze w szkole podstawowej, jednak dopiero teraz postanowiła zaryzykować i oddać w ręce czytelników swoją debiutancką powieść. Pasjonatka literatury. Najchętniej zaczytuje się w powieściach obyczajowych. Mieszka na Opolszczyźnie wraz z córką i mężem. Zodiakalny lew pełen energii, optymizmu i dowcipu, który we wszystko, co robi, angażuje się bez reszty. Autorka znakomicie przyjętych powieści obyczajowych Czekałam na ciebie i Zaufaj mi jeszcze raz.

Książkę kupicie już w przedsprzedaży na stronie empik.com -> Zdradzona Magdaleny Krauze.

Ten post ma 18 komentarzy

 1. Nie poznałam jeszcze twórczości tej autorki. Warto się za nią zabrać?

  1. Oczywiście, że warto. Magda świetnie pisze, ma lekki i przyjemny styl, potrafi poruszyć, rozbawić i nawet skłonić do myślenia o poruszonych tematach. 😉

 2. Widziałam już zapowiedź tego tytułu, ale nie jestem do końca przekonana. Poczekam na pierwsze recenzje 🙂 Tak czy siak gratuluję patronatu!

 3. Cieszę się, że po raz trzeci możemy wspólnie patronować książce Magdaleny Krauze. 😊

 4. Książka ma bardzo ładną okładkę <3 Chyba mam już prezent dla babci, bo ona uwielbia takie powieści 😀

 5. No, nie wiem… Może opis brzmi nawet sensownie, no ale jednak musiałabym zapoznać się z recenzjami, by powiedzieć coś więcej w kwestii „przeczytam lub nie”

 6. Gratuluję patronatu 🙂 a książka mnie do siebie przyciąga więc pewnie po nią sięgnę 🙂

 7. Gratuluję patronatu! Na książkę sama mam ochotę. Jedną książkę autorki czytałam i była dobra 🙂

 8. Nie mam zamiaru sięgać po tę książkę 😉

 9. Na razie nie przeczytam, ale może za jakiś czas. Whoever knows 😉

 10. Książki nie mam w planach, ale ma bardzo miłą dla oka okładkę

Dodaj komentarz

Close Menu