Uginają się regały #13

Myślałam coby tu dziś wrzucić na bloga i stanęło na najnowszych zdobyczach. Gdy obwieściłam tą nowinę Lenie, moje plany i jej przypadły do gustu więc czym prędzej wzięłam się do dzieła, ponieważ wiem, że jakbym zwlekała to wyżej wspomniana osobistość suszyłaby mi głowę do skutku. Z żalem minimalizowałam okienko z programem, w którym czytam najnowszą powieść Małgorzaty Wardy i otworzyłam okienko do tworzenia posta. Ale im szybciej pochwalę się moimi skarbami, tym prędzej powrócę do książki, co nie? 😉 Tak więc nie przedłużając…
Pierwsza książka to druga część Zacisza 13 “Powrót” O. Rudnickiej. Jeśli dobrze się orientuję to na dzień dzisiejszy brakuje mi tylko “Natalii5” tej autorki (ma ktoś??). No ale jedna książka z serii Zacisze 13 jest Leny, nie doszłyśmy jeszcze do tego która. Druga pozycja to prezent od siostry, która widziała jak się zaśmiewałam przy jej czytaniu kilkanaście miesięcy temu. Podobno wynalazła ją na jakiejś wyprzedaży za grosze, ale odkąd ją przeczytałam wiedziałam, że będę  musiała ją mieć na własność. “Wiedzma.com.pl” E. Białołęckiej to lektura, której nigdy się nie zapomni. Kolejne dwie tj. “Jad. Chcę ukraść twoje życie!” S. B. Hayes oraz “Larista” M. Darwood są nowościami Zielonej Sowy, które strasznie mnie ciekawiły i ciesze się, że są już w moim posiadaniu. Planuje je przeczytać w nadchodzącym tygodniu. Za to “Odmieniec” P. Gregory jest już przeze mnie przeczytany, ale nie mogę zebrać się do napisania recenzji, napiszę ją jednak przed 8 maja, bo wtedy jest jej premiera. Pozostałe dwie to pozycje wydawnictwa Otwartego. Przed ostatnia książka to trzecia część serii Klątwy Tygrysa “Wyprawa” C. Houck, którą zaczęłam czytać przez przypadek, ale spodobała mi się i postanowiłam ją kontynuować. No i “Requiem” L. Oliwer, która wieńczy serię Delirium. Również plan na przyszły tydzień. Jestem jej strasznie ciekawa, bo część druga skończyła się niezwykle zaskakująco.
I jak? Widzicie coś ciekawego dla siebie? 😉  

Ten post ma 35 komentarzy

 1. Piękne zdobycze 🙂 Odmieńca czytałam i baaardzo mi się podobał :3

 2. Odmieńca i Requiem czytałam – bardzo dobre. Klątwę tygrysa mam w planach, ale trochę dalszych. Czekam na JAD i Laristę, a z chęcią przygarnęłabym Zacisze 13 🙂 Mam Natalii 5, ale nie oddam 🙂 Pozdrawiam.

 3. Raczej nic, za czym bym latał z wywieszony jęzorem, ale nową powieść Wardy bym przeczytał. Cóż, pozostaje mi oczekiwanie na recenzję 🙂

 4. Chętnie przeczytałabym "Zacisze 13. Powrót", bo pierwsza część bardzo mi się podobała. No i zaintrygowałaś mnie tą "Wiedźmą.com.pl" 🙂
  Pozdrawiam i życzę przyjemnego czytania!

 5. Och zazdroszczę Odmieńca! Strasznie jestem ciekawa Philippy Gregory w nowej odsłonie 🙂
  Pozdrawiam serdecznie!

 6. Bujaczku chciałabyś może oddać Odmieńca? Bardzo dobrze bym się nim zaopiekowała 😀 A wiedźma.com.pl jest świetna!

 7. Dla mnie nic 🙂 Chociaż Rudnickiej czytałam niedawno "Cichy wielbiciel" i mi się podobał, więc może mogłabym pogłębić swoją znajomość książek tej pani (czytałam też "Martwe jezioro" które mi się w ogóle nie podobało)

 8. chętnie bym sobie przypomniała "Wiedźmę.com.pl", czytałam daaawno temu i miło wspominam 🙂

 9. Piękny stosik! W sumie wszystko poza Odmieńcem bym przygarnęła, bo ten tytuł już mam 😉 Przyjemnej lektury!

 10. Super stosik, Klątwy Tygrysa jak na razie czytałam wszystkie części, ale piszesz tutaj przedostatnia czesc, chyba wkradl Ci się tutaj jakiś błąd, bo wyprawa jezt 3 tomem, a ma ich być 5.
  Na Odmieńca już czekam, requiem takze na mojej półce 🙂

 11. Piękny stosik! Teraz czytam ostatnią część Klątwy, ale bardzo chciałabym "Odmieńca" a kuriera nie dotarł do mnie przed świętami 🙁
  Miłej lektury i czekam na recenzje 😀

 12. Super stosik! Czytałam z niego tylko "Requiem" i poluję na "Jad". : )

 13. O, ty też dorwałaś najnowszą Gregory? Zazdroszczę 😀 Życzę przyjemnego czytania!

 14. Bardzo marzy mi się "Odmieniec". Ciekawa jestem Gregory w innej stylistyce. Całą serię Oliwer mam do nadrobienia. Za to stanowcze nie dla Klątwy tygrysa – czytałam pierwszy tom i to był koszmar! No i raczej nie dla "Laristy", która ma tak oklepany opis, że to aż boli. 🙂 Miłej lektury!!

 15. Ja to czekam na Jad i Laristę najbardziej:p

 16. A ja bym Ci Irenko podkradła "Requiem" i Philippę 🙂

 17. Widzę – same perełki, z których niewątpliwie jesteś dumna 😉 Najbardziej zazdroszczę Ci chyba pozycji Pani Rudnickiej – od dawna planuje się zaznajomić z jej literaturą.

 18. Odmieńca i wiedźma.com.pl mam już za sobą. Pierwsze mi się podobało, drugie średnio. Za to 3 pozycji bardzo Ci zazdroszczę:) Miłego czytania!

 19. Mam "Odmieńca" na oku, więc czekam na recenzję. Świetny stosik, przyjemnego czytania! 🙂

 20. Mam ochotę na Laristę, Jad, Odmieńca i wiedzma.com.pl 🙂

 21. Laristę właśnie czytam 🙂 A Wiedźmę.com.pl bym Ci z chęcią podebrała! Śliczny stosik 😀

 22. Z tego stosu czytałam tylko Rudnicką i jakoś niespecjalnie mi się podobała.
  kolodynska.pl

 23. Mam "Requiem" w pdfie 🙂 Bardzo Ci zazdroszczę książki "Zacisze 13" 🙂

 24. Podkradłabym Ci Olgę Rudnicką 🙂 Życzę przyjemnej lektury.

 25. na Zacisze mam wielką chrapkę, ale póki co czeka mnie przygoda z Natalii 5 🙂

Dodaj komentarz

Close Menu