Mikołajowa szóstka: Lawina śnieżna

Mikołajowa szóstka: Lawina śnieżna

Jeszcze tylko dwa dni i święta, ale za nim siądziemy do Wigilii zapraszam na kolejne odpowiedzi w ramach Mikołajowej Szóstki. Co ukrywa Lawina śnieżna? Pierwsza część odpowiedzi u Marty. 😉

Lawina śnieżna

Karolina Staszak
Mam napisaną jedną powieść dla młodzieży, w której rządzi magia, smoki i zdradzieckie charaktery. Przy czym smoki tutaj są z tych ani złych, ani dobrych. Chciałabym ją wydać w przyszłym roku, jednak jeszcze nie zaczęłam nawet rozsyłać jej po wydawnictwach. Napisałam również książkę dla kobiet chorujących na endometriozę. Współpracując ze specjalistami z dziedzin psychoterapii, ginekologii, fizjoterapii, seksuologii i dietetyki stworzyliśmy książkę, jakiej jeszcze nie było. Jest perspektywa każdej dziedziny, na którą rzutuje ta choroba i perspektywa chorej, a właściwie to, jak wygląda życie z endometriozą. Cel książki: nieść nadzieję chorym kobietom na pełniejsze życie, na ciążę i na normalność życia. Wierzę, że i tę pozycję uda mi się wydać w 2019 roku. Napisałam opowiadanie dla dzieci, w którym „szmugluję” wartości związane z Matką Naturą i szacunkiem do niej. Wysłałam je na konkurs. W kwietniu będą wyniki, więc trzymajcie kciuki. Na co dzień ilustruję książki dla dzieci i dla dorosłych i mam nadzieję zajmować się tym tak długo, jak to możliwe. Piszę, kiedy tylko mogę i kiedy wena mnie porwie. To też z całego serca pragnę robić już zawsze. Nigdy, przenigdy nie zejść z tej drogi! – to jest mój plan

Dominika Smoleń
W 2019 światło dzienne ujrzą dwie moje powieści – „Zdeptane serca” oraz „Prosto w serce”. Ukażą się tak samo antologie (wakacyjna i świąteczna) – dochód z nich także będzie szedł na cele charytatywne, co już teraz mogę powiedzieć.

Nina Nirali
O Boże! xD Braknie mi czasu gdybym chciała wymieniać. 🙂 Premiera mojej następnej powieści pt.: “Oblicza księżyca” będzie już w styczniu.

Anita Gierak
W planach wydawniczych widać już na horyzoncie pierwszy tom „Artesan ognia” oraz wakacyjną antologię. Co dalej przyniesienie los? Zobaczymy.

Angelika Ślusarczyk
W styczniu 2019 roku ma mieć premierę moja debiutancka powieść „Naucz się beze mnie żyć”. W okolicach wakacji, ma pojawić się kolejna antologia, tym razem będzie to lekka historia, idealna w trasę na swoje własne wakacje. Planuję również skończyć jeszcze w tym roku drugą powieść i pisać następne – pomysłów jest bez liku lecz czasu zbyt mało. 😉

Anna Patryka-Judge
Już wyżej wspomniałam o kolejnej powieści, która ukaże się już 26 lutego 2019 roku nakładem wydawnictwa Replika. Tytuł książki „Na krawędzi uczuć”. W międzyczasie piszę następną powieść, ale o niej na razie chcę pomilczeć publicznie… Poczekajmy aż „Na krawędzi uczuć” ujrzy światło dzienne.
Ponadto wyraziłam chęć udziału w kolejnym projekcie charytatywnym z wydawnictwem WasPos. Uważam, że to doskonała inicjatywa. Odkąd pamiętam brałam udział w wydarzeniach mających na celu wspieranie potrzebujących, a w szczególności dzieci. Dlatego całym sercem jestem i w tej akcji. Mało tego, czuję się zaszczycona z tego powodu.

Ten post ma jeden komentarz

  1. Widać że Nowy Rok będzie obfitował w ciekawą literaturę, więc już nie mogę się doczekać. 😊

Dodaj komentarz

Close Menu