Zapowiedź: Jak powietrze Agata Czykierda-Grabowska

Jako jedna z ambasadorek najnowszej książki Agaty Czykierdy-Grabowskiej miło mi poinformować (pewnie każdy już to wie, ale wspomnieć nie zaszkodzi), że już 20 lipca odbędzie się premiera Jak powietrze. Powieści, którą mogło napisać życie. Jest ona bowiem o zwykłym chłopaku i zwykłej dziewczynie. O ludziach, którzy nigdy by się nie spotkali gdyby nie… Nie, nie opowiem co w fabule piszczy, ale zapewniam, że warto zapisać w kalendarzu informację o tym tytule, bo Agata stworzyła coś przepięknego!

Szykujcie się na trochę spamowania i konkursy! 😀

Zapowiedź:
Autor: Agata Czykierda – Grabowska
Tytuł: Jak powietrze
Wydawnictwo: OMG Books
Data wydania: 2016-07-20
Kategoria: New Adlut, obyczajowa, romans
ISBN: 9788324036448
Liczba stron: 512

Zwykła dziewczyna, zwykły chłopak, niezwykła miłość.
Pierwsza polska powieść new adult!

Niektórym może się wydawać, że Oliwii niczego nie brakuje – przystojny chłopak, świetne studia, wieczory spędzane w warszawskich klubach. Ale gdy los stawia na jej drodze Dominika, w jego bursztynowych oczach dziewczyna dostrzega coś, czego nie dał jej wcześniej nikt inny.
Dominik mieszka w obskurnej kamienicy na Pradze i musi zajmować się młodszym rodzeństwem. W jego życiu nie ma miejsca na rozrywki ani nawet na marzenia.

Choć pochodzą z dwóch różnych światów, wkrótce okazuje się, że nie mogą bez siebie żyć. On przynosi jej długo oczekiwany spokój, ona jest dla niego jak powietrze. Ale czy taka miłość ma szanse przetrwać? Czy Dominik potrafi odciąć się od bolesnej przeszłości? Czy da się żyć bez powietrza?

„Jak powietrze to powieść do bólu realna, przepełniona kalejdoskopem emocji i z postaciami, których nie sposób nie pokochać – zdobyła moje serce szturmem i na długo w nim pozostanie”.
Irena Bujak

„Jak powietrze to dowód na to, że w new adult nie wszystko zostało dotychczas powiedziane oraz że możliwe jest stworzenie historii, która nie będzie bliźniaczo podobna do innych”.
Martyna Lewandowska

„Fascynująca i absolutnie wyjątkowa – najpiękniejsza definicja miłości”.
Beata Moskwa

„Autorka pokazała nam magię, jaką niesie ze sobą życie”.
 Karolina Pająk

Czekacie na Jak powietrze?

Dodaj komentarz