Konkurs: Opisz mi swój wymarzony dom

Tak, tak… Bujaczek ma dla was kolejny konkurs (i jeszcze jeden w zanadrzu, rozszalał się Bujaczek). Jako, że dostał swój prywatny egzemplarz od siostry i to z dedykacją, ten od wydawnictwa ma do oddania, nowusi, nieczytany, warty powalczenia. Zadanie wydaje się Bujaczkowi proste i przyjemne 😉 Bez zbędnego przynudzania, bo czeka na Bujaczka książka przystępujemy teraz do oficjalnej części postu…


Regulamin:

 1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga “Zapatrzona w książki“.
 2. Konkurs trwa od 21.03.2014
  r. do 31.03.2014 r.
  (do godziny 23.59).
 3. Wyniki zostaną ogłoszone na blogu do dziesięciu dni roboczych od
  zakończenia konkursu.
 4. Zwycięzca jest zobowiązany wysłać maila z danymi adresowymi na
  adres konkursyb@o2.pl w ciągu trzech dni od momentu ogłoszenia wyników. Po
  tym terminie nastąpi wybór nowego zwycięzcy.
 5. Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Znak.

6.      Zadanie: Opisz w 10 słowach swój wymarzony dom.
 1. Odpowiedzi wraz z adresem E-mail należy
  pozostawić w komentarzu wyłącznie pod tym postem
  .
 2. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres
  korespondencyjny w Polsce.
 3. Do zdobycia jest jeden egzemplarz książki, której fundatorem jest
  wymienione wyżej wydawnictwo, a wartość nagrody jest równoznaczna z kwotą
  znajdującą się na jej okładce.
 4. Zwycięzcami konkursu zostanie osoba, której wypowiedz najbardziej
  przypadnie do gustu autorce bloga “Zapatrzona w książki”.
 5. Prawo do składania reklamacji w zakresie niezgodności
  przeprowadzenia konkursu z Regulaminem, służy każdemu uczestnikowi w ciągu
  trzech dni od daty wyłonienia jego laureatów. Należy je zgłaszać w formie
  e-maila na adres: konkursyb@o2.pl
P. S. Musi służy za ozdobę, nie jest nagrodą 😉

Powodzenia!

Ten post ma 12 komentarzy

 1. Zgłosiłabym się… ale mam już książkę, więc nie miałoby to najmniejszego sensu 😛
  Mam nadzieję, że sporo osób zainteresuje się Twoim konkursem, bo kurde książka jest fajna i warto mieć ją we własnej biblioteczce 😉

 2. Sylwka S.

  Wymarzony dom to taki, w którym w każdym kącie czuć miłość, przyjaźń, zaufanie. Gdzie jest ciepło rodzinne i wsparcie. Wymarzony dom jest tam gdzie są moi najbliżsi, nie musi być ładny, nowoczesny, najważniejsze, aby były w nim osoby dla których jestem potrzebna i coś znaczę. To ich osoby tworzą mój wymarzony dom. Choć tak jak każdy marzę o domu wymuskanym, stworzonym i umeblowanym przeze mnie, aby się w nim znajdował bujany fotel koło kominka, półki pełne książek, wierny przyjaciel śpiący koło nogi i oczywiście mąż w kuchni, który przygotowuje obiad:)
  Pozdrawiam
  sylwka.sk91@wp.pl

  1. Sylwka S.

   To ciepło rodzinne, szczęście i miłość najbliższych.

  2. Sylwka S.

   To ciepło rodzinne, szczęście, miłość i bezpieczeństwo.

 3. Bartek Grabowski

  Nasz wymarzony domek, to kuchnia pachnąca ziołami i ciastem z rozgrzanego piekarnika. Nasz wymarzony dom to zabawki porozrzucane po wszystkich trzech pokojach. To także salon, w którym pali się drewno na kominku, ściany z regałami na książki, mnóstwo książek, wszędzie powciskane, również pod kanapą i na strychu, gdzie zapach tuszu drukarskiego przyprawia o lekki zawrót głowy. W naszym domku będzie wielki ogród, na którym zakwitną wiśnie i jabłonie, a na jego samym środku posadzę orzech włoski, którego cień będzie chronił mnie przed promieniami słońca, gdy na altanie będę czytał kolejną, piękną powieść, popijając przy tym kawę i co jakiś czas zerkając na dzieci bawiące się z psem przy małym poletku z marchewką i truskawkami. Mój wymarzony dom ma czerwony dach, piękne dębowe drzwi i wielkie okna, w których stoi moja ukochana żona, co dzień wyczekując na mój powrót z pracy.
  Niby nic takiego, ale dla mnie to cały, upragniony świat.

  pilkanx@gmai.com

 4. Anonimowy

  Przestronny
  Cichy
  Rodzinny
  Przytulny
  Bezpieczny
  Ciepły
  Modny
  Schludny
  Słoneczny
  MÓJ

  woojteek@onet.eu

 5. Anonimowy

  Mój dom znajdowałby się w cichym zakątku, najlepiej na wsi, gdzie rano pieje kogut, po podwórku biegają zwierzęta i słychać cichy świergot ptaków. Przed domem byłby ogromny ogród pełen kwiatów, krzewów bzu i kwitnących jabłoni, które latem by pachniały zabójczo. Domek zwykły, skromy, drewniany, gdzie okna wychodziłyby na pachnąca łąkę, w kuchni unosiłby się uroczy zapach 1000 światów 🙂 W salonie, specjalnie dla męża byłby kominek, gdzie razem byśmy spędzali upojne noce, przy migającym węgielku, z kominka, lampce wina i zapachami świec. I oczywiście ogromny telewizor bo jak bez tego facet się obejdzie. Pokoik dla dziecka byłby cały niebieski, a na nim namalowane by były chmury. Z salonu przechodziłoby się na balkon, gdzie wokół balustrady wiłyby się kwiaty i winogrona, stał by stolik gdzie latem piłabym poranną kawę i w bujanym fotelu zatapiałabym się w książkę. Miałabym oddzielne pomieszczenie na swój świat, czyli świat książek, malutką biblioteczkę pełną nowości, najlepiej na ganeczku, gdzie przez szyby zdobione witrażem wpadałyby nieśmiałe promyki słońca. Mój wymarzony dom byłby dla mnie ostoją, bezludną wyspą, miejscem medytacji i wszystkim innym czym sobie zamarzę:)

  Pozdrawiam Justyna
  molksiazkowy.pl@wp.pl

  1. Anonimowy

   Mój wymarzony dom jest tam gdzie ja:)

 6. Irena Bujak

  Wyniki konkursu pojawią się na dniach, musiałam zmienić komputer i mam w związku z tym małe zamieszanie, przepraszam i proszę o cierpliwość.

Dodaj komentarz