Podsumowanie Maja ;)

            No wreszcie mogę zrobić podsumowanie! Miałam poślizgi czasowe, ale żeby aż takie? Nie ładnie, oj nie ładnie… Moim jedynym wytłumaczeniem są egzaminy i zajęcia bo sobie przypomnieli pod koniec, że nie mamy wymaganej liczby godzin… Tak więc cały maj upłynął mi na kursowaniu między domem, a wyżej wspomnianymi zajęciami. Gdzieś pomiędzy tym uczyłam się pierw do pisemnych, a następnie ustnych egzaminów. Nawiasem mówiąc jeszcze 5 i jestem wolna!! Wracając jednak do tematu… Nie wiem jak mi się to udało, ale przeczytałam nawet dość dużo książek, jak na tak mało wolnego czasu. Jak? Sama nie wiem ;D No z recenzjami było już gorzej i stąd ten czasowy poślizg. I tak jeszcze ukażą się dwie majowe recenzje w czerwcu ponieważ oczekuję na ich akceptację.
            Co to ja jeszcze chciałam… Hm. Nie pamiętam :D. W każdym bądź razie było lepiej niż myślałam 😀
            Statystycznie rzecz ujmując:
Liczba przeczytanych książek: 13
Liczba przeczytanych stron: 4359
Wyzwanie Z półki: 2
Wyzwanie Bracie, siostro… rodzino: 1
Najbardziej mi się podobało: i tu mam problem, bo tak naprawdę w maju przeczytałam dużo dobrych książek. Jednak jeśli mam wybierać to Wzapomnieniu” i „Zmyślona”.
Nie spodobała mi się: No niestety była taka… „Opowieściz Wilżyńskiej Doliny”
            Teraz jeszcze parę dni się pouczę i jedna wielka laba! A co! 😀

Ten post ma 9 komentarzy

 1. Elen

  Muszę w końcu przeczytać "Zmyśloną" tej części serii "poczekajkowej" jeszcze nie czytałam 🙂

 2. Maruda007

  Gratuluję wyniku! Życzę więcej osiągnięć!
  Pozdrawiam!

 3. tajus

  Mimo tych egzaminów…super wynik :). Na mojej uczelni skrócili zajęcia ze względu na Euro – jutro, ewentualnie pojutrze ostatni zjazd i, niestety, jeden z cięższych egzaminów… Mam nadzieję, że jakoś to przetrwam :). Życzę Ci powodzenia i kolejnych udanych literacko miesięcy!

 4. kasandra_85

  Świetny wynik. Trzymam kciuki za egzaminy. Już niedługo:D

Dodaj komentarz