Wesołych świąt! ;)

Kochani,

jeszcze w trakcie ostatnich przygotowań, gdzieś pomiędzy wyjmowaniem gorących blach z piekarnika, doprawianiem sałatek i lepieniem uszek lub pierogów chciałam złożyć wszystkim razem i każdemu z osoba życzenia. Świąt wesołych, spędzonych w rodzinnym gronie, pełnych śmiechu i radości. Aby spełniły się wasze gwiazdkowe marzenia i pod choinką było to czego pragniecie. Życzę również czasu na czytanie, wspaniałych książek i niezapomnianych przeżyć w trakcie poznawania nowych historii.

Wesołych świąt,
Bujaczek

Ten post ma 17 komentarzy

 1. Cóż mogę napisać! Chyba tylko nawzajem, bo i tobie również życzę tego samego. 🙂
  Pozdrawiam i Wesołych Świąt!
  Sherry

 2. A ja Tobie życzę, dużo wolnego czasu by móc przeczytać jak najwięcej książek 😉

 3. Wszystkiego co najlepsze, więcej życzeń na blogu u mnie.

 4. Irenko, wszystkiego dobrego na Święta i Nowy Rok:)

 5. Magicznych chwil w gronie rodziny, cudownych prezentów (najlepiej książkowych ^^), a także tego, abyś wykorzystała ten czas najlepiej jak tylko potrafisz :))

 6. Wszystkiego dobrego na Święta i pomyślności w Nowym Roku 🙂

 7. Dziękuję za życzenia i nawzajem życzę wesołych świąt spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze!

 8. Zdrowych, radosnych pełnych bliskości i miłości świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia marzeń, nowych inspiracji i wyzwań 🙂

 9. a ja życzę już szczęścia w nowym roku 😉 przy okazji chciałąbym cię zaprosić na swojego bloga. od dawna jesteś dla mnie inspiracją i często kieruję się twoimi ocenami przy wyborze literatury. Ja dopiero "dokonałam swojej pierwszej recenzji", dlatego też byłabym wdzięczna jeśli napisałabyś mi co o niej myślisz. Z góry dziękuję i pozdrawiam!
  http://jewellery-fashion-leisure.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Close Menu