Someone New Laury Kneidl – zapowiedź patronacka

Someone New Laury Kneidl – zapowiedź patronacka

Nowa powieść Laury Kneidl, autorki znakomicie przyjętych Jednak mnie kochaj i Tylko bądź przy mnie. Pierwszy tom trylogii.

Już 17 czerwca swoją premierę będzie miała książka Someone New Laury Kneidl. Powieść ta ukaże się, tak jak jej dwie poprzednie, nakładem wydawnictwa Jaguar. Z ogromną radością informuję, że Zapatrzona w książki objęła ten tytuł patronatem medialnym.

Opis:

Bolesna miłość, trudne wybory i tajemnice z przeszłości.

Micah jest córką zamożnych prawników i siostrą Adriana, który z powodu swojego homoseksualizmu musiał opuścić rodzinny dom. Dziewczyna nie chce dłużej mieszkać z rodzicami i wyprowadza się.

Gdy spotyka nowego sąsiada, nie może uwierzyć własnym oczom: jest nim Julian, chłopak, który kilka tygodni wcześniej stracił przez nią pracę. Micah czuje się fatalnie, w dodatku Julian jest wobec niej zimny i nieprzystępny i nie daje jej szansy na przeprosiny. Zaczyna się fascynować tajemniczą naturą Juliana i chce go poznać bliżej. Odkrywa przy tym, że Julian trzyma na dystans wszystkich ludzi, nie tylko ją. Skrywa tajemnicę z przeszłości, która może na zawsze zmienić sposób, w jaki Micah go postrzega.

Laura Kneidl Urodziła się w 1990 r. w Erlangen. Studiowała zarządzanie biblioteką i informacją w Stuttgarcie. Pracę nad swoją pierwszą powieścią rozpoczęła w 2009 roku. Przez długi czas mieszkała w Szkocji, obecnie w Lipsku, a jej mieszkanie przypomina bibliotekę. Prowadzi konto na Instagramie i lubi rozmawiać ze swoimi czytelnikami.

Autor: Laura Kneidl
Tytuł: Someone new
Wydawnictwo: Jaguar
Wydanie: I
Data wydania: 2020-06-17
Kategoria: New Adult
ISBN: 978-83-7686-892-9
Liczba stron: 480

Someone
Someone new | Someone else (premiera już we wrześniu!) | Someone to stay

Ten post ma 10 komentarzy

  1. Seria jest mi jeszcze nieznana, ale bardzo mnie ciekawi, więc myślę, że przyjdzie czas, kiedy po nią sięgnę.
    Serdecznie gratuluję patronatu. 😊

  2. Hmm, nie jestem do końca przekonana, czy ta pozycja przypadłaby mi do gustu, ale twórczość tej autorki podsunę siostrze -gustuje ostatnio w podobnych klimatach 🙂

    1. A tajemnice z przeszłości uwielbiam odkrywać, czasem jeden czyn determinuje teraźniejszoćć, kiedy indziej cykl decyzji składa się na obraz przyszłości. 🙂

  3. Niespecjalnie ciągnie mnie do tej historii, jednak to mi nie przeszkodzi pogratulować Ci objęcia tej książki patronatem medialnym! Także: gratuluję. 🖤

  4. Gratuluję patronatu 🙂 Muszę koniecznie nadrobić książki tej autorki 🙂

  5. Książka już czeka na przeczytania, a ta okładka, to zdecydowanie moje kolorki

Dodaj komentarz

Close Menu